SON DAKİKA

Günaydın Haber
Künye

Günaydın Haber ile bağlı bulunduğumuz ajanslardan gelen haberleri düzenleyerek anlık olarak kullacılara sunuyoruz. Türkiye’nin büyüyen haber sitesi Günaydın Haber bünyesinde şuanda 8 kişi aktif olarak çalışmaktadır.

Günaydın Haber Sitesi, Güncel, Politika, Spor, Ekonomi, Eğitim, Sağlık,Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerdeki güncel haber sunmak, haberlerin arşivini oluşturmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber sitesidir. WordPress alt yapısı ile lisanslı “Thewptema” v3 haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

Günaydın Haber Sitesi yasal olarak AA (Anadolu Ajansı) ve İHA’yı (İhlas Haber Ajansı) takip ederek, haberleri ekibimiz ile sizler için hazırlıyoruz.

İmtiyaz Sahibi

info@gunaydinhaber.com

Genel Yayın Yönetmeni

Tekin Baştürk– Mail: tekin.basturk@gunaydinhaber.com

Yazı İşleri Direktörü

Yusuf Şepik – Mail: yusuf.sepik@gunaydinhaber.com

Reklam Direktörü

Türkan Birinci– Mail: turkan.birinci@gunaydinhaber.com

Editörler

Murat Kaya  – Mail: murat.kaya@gunaydinhaber.com
İlker Sarı  – Mail: ilker sari@gunaydinhaber.com
Doğan Yılmaz – Mail: dogan.yilmaz@gunaydinhaber.com

Gece Vardiyası Editörü

Berrin Alpcan – Mail: berrin.alpcan@gunaydinhaber.com

Yasal Uyarılar

info@gunaydinhaber.com

Sosyal Medya

İletişim

İstanbul

Yazılım

WORDPRESS / TheWPTEMA  v3 alt yapısı ile yapılmıştır.

Yer Sağlayıcı

Kebirhost İnternet Hizmetleri

Haber Ajansı

AA (Anadolu Ajansı) ve İHA (İhlas Haber Ajansı)

Gizlilik İlkeleri

© Copyrigth 2017 Günaydın Haber Sitesi tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Günaydın Haber Sitesi’ne aittir. Günaydın Haber Sitesi sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Günaydın Haber Sitesi’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Günaydın Haber Sitesi harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sitemiz hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Günaydın Haber Sitesi harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Gunaydın Haber. However, sometimes the Gunaydın Haber uses third parties to process your information. gunaydinhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Gunaydın Haber requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Gunaydın Haber we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Gunaydın Haber and its services. When you use gunaydinhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Gunaydın Haber cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ