SON DAKİKA

Günaydın Haber
Hakkımızda

yenilogo3

Günaydın Haber; Güncel, Politika, Spor, Ekonomi, Eğitim, Sağlık,Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerdeki güncel haber sunmak, haberlerin arşivini oluşturmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. WordPress alt yapısı ile lisanslı “Thewptema” haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

Günaydın Haber İstanbul Beykoz merkezli ofisinde 8 kişilik ekip  (Künye) ile sizlere tarafsızlık içinde haberi çarpıtmadan siz değerli takipçilerimize sunuyoruz. Günaydın Haber yasal olarak AA (Anadolu Ajansı)’yı takip ederek, haberleri ekibimiz ile sizler için hazırlıyoruz.

Önemli haberler, güncel gelişmeler Günaydın Haber‘de.

YAYIN İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik

Mimiksiz Habercilik

Açıklık

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik

YASALARA %100 UYGUN
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı

Habersim; Current , Politics, Sports , Economy, Education, Health , Magazine, Arts and Culture , External News and all other categories of to provide updated news , create an archive of news and internet users of the portal to a comprehensive news have been created to facilitate access to news licensed by WordPress infrastructure ” Thewpt up ” news software is built with infrastructure.

Günaydın Haber has 8 -person team with office based on İstanbul Beykoz news distortion in the impartiality of our esteemed followers to you . Günaydın Haber legally follows AA ( Anadolu Agency ) with news of our team are preparing for you.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ